Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Inscriere medic de familie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Inscriere medic de familie

Buna ziua
As dori sa ma inscriu la un medic de familie.Nu am mai tecut de niste ani buni la cel vechi si prin urmare ma scos din lista lui.Acum am gasit am medic si as vrea sa stiu ce acte imi trebuiesc pentru a ma inscrie la unul nou
Fisa medicala, medicul nou poate sa faca una noua dar este de preferat sa o duceti pe cea veche pentru ca contine istoricul medical al dvs.

Adeverinta de la locul de munca care sa ateste plata contributiei

Carte de Identitate.