avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1841 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... legea somajului-art 75
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

legea somajului-art 75

Am o problema destul de mare si foarte stringenta: daca sunt beneficiara a primei de instalare prevazuta de Art.75 din Legea 76/2002, cu ce articol pot sa intrerup CIM fara a fi obligata sa dau banii inapoi? Art.61, lit.d din Codul Muncii poate sa fie o posibilitate?

Alte discuții în legătură

Legea somajului-art 75 anonim anonim Am o problema destul de mare si foarte stringenta: daca sunt beneficiara a primei de instalare prevazuta de Art.75 din Legea 76/2002, cu ce articol pot sa ... (vezi toată discuția)
Legea somajului-art 75 anonim anonim Am o problema destul de mare si foarte stringenta: daca sunt beneficiara a primei de instalare prevazuta de Art.75 din Legea 76/2002, cu ce articol pot sa ... (vezi toată discuția)
Somaj- prima de instalare darkone darkone Buna ziua, Am terminat facultatea in iulie 2009 si sunt in somaj la bucuresti sector 2, mi-am gasit singura un job la o banca insa acesta este in brasov, eu ... (vezi toată discuția)