avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 318 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Ajutor de incalzire - tichete de masa
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Ajutor de incalzire - tichete de masa

Tichetele de masa trebuie luate in considerare la completarea cererii de acordare a ajutorului de incalzire???

Cel mai recent răspuns: elga50 , moderator 15:59, 10 Octombrie 2011
Ca sa dovediti veniturile va trebui sa prezentati adeverinta de salariu. Acea suma o veti trece in Declaratia pe proprie raspundere.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ajutor incalzire gabriolet gabriolet Locuiesc singur intr-un apartament, detinut de mama mea, care mai detine o locuinta, locuinta ei de domiciliu. Mama nu are domiciliul la apartamentul unde ... (vezi toată discuția)
Calculul indemnizatiei crestere copil - adeverinta incompleta? adrianazaman adrianazaman Buna ziua, Sunt in concediu de ingrijire copil. In cursul zilei de astazi, am aflat ca la calcularea indemnizatiei intra si valoarea tichetelor de masa. In ... (vezi toată discuția)
Ajutor caldura elen@ elen@ In legatura cu ajutorul pt caldura, mama mea locuieste in com.Borcea jud: Calarasi, pt a intra in posesia lemnelor (3 m steri) o doamna de la ghiseu i-a spus ... (vezi toată discuția)