Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Ajutor de incalzire - tichete de masa
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Ajutor de incalzire - tichete de masa

Tichetele de masa trebuie luate in considerare la completarea cererii de acordare a ajutorului de incalzire???

Ca sa dovediti veniturile va trebui sa prezentati adeverinta de salariu. Acea suma o veti trece in Declaratia pe proprie raspundere.