Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Recensamant
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Recensamant

Daca un recenzor este angajat la o firma de stat autofinantata, cum va figura la locul de munca pe perioada recensamantului?
Va fi trecut liber?
Va fi platit la locul de munca?
nrac, utilizator
Nu cred ca va fi platit pe perioada recensamantului de la locul de munca ... acesta are posibilitatea de a solicita fie CFP , fie CO ...