avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1985 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Recensamant
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Recensamant

Daca un recenzor este angajat la o firma de stat autofinantata, cum va figura la locul de munca pe perioada recensamantului?
Va fi trecut liber?
Va fi platit la locul de munca?
Ultima modificare: Joi, 13 Octombrie 2011
nrac, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:53, 13 Octombrie 2011
Nu cred ca va fi platit pe perioada recensamantului de la locul de munca ... acesta are posibilitatea de a solicita fie CFP , fie CO ...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pontaj vicsilron vicsilron Buna ziua, Revin cu urmatoarea intrebare. O angajata din cadrul societatii x s.r.l., a absentat de la munca deoarece s-a inscris ca recenzor in cadrul ... (vezi toată discuția)
Recensamant 2011: voi fi amendat daca am lapsus? cum sunt recenzati romanii stabiliti in strainatate? ce dovada am ca am fost recenzat? VapAndrei VapAndrei Buna Ziua, As dori sa stiu daca la recensamantul care a inceput astazi, institutiile statului ar avea baza legala de a ma amenda cand nu imi voi aminti ... (vezi toată discuția)
Recenzori sds_yaya sds_yaya O persoana angajata ca si asistent personal poate sa fie recenzor?:) (vezi toată discuția)