Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... COR director comunicare si organizare evenimente si ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

COR director comunicare si organizare evenimente si corcoordonator traduceri

Buna ziua,

In incercarea de a identifica un cod COR potrivit pentru doua incadrari am depistat :
- pentru director comunicare si organizare evenimente (diferit de director marketing) : 123302 sef birou marketing
- pentru coordonator departament traduceri : 122934

Cat de corect este sa utilizez aceste doua coduri?
Multumesc pentru lamuriri!
Puteti folosi si codurile de mai jos ...
131514 - director de departament organizare evenimente/banqueting
122950 - şef birou şi asimilaţi