Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal

O societate care la 01.08.2011,nu avut niciun CIM activ,mai trebuiesa depuna noul Revisal?
Daca nu are c.i.m. active la 01.08.2011 , atunci nu mai trebuie depus revisal ... in schimb, daca are c.i.m. suspendate , atunci se vor inregistra si completa in revisal care se va depune la ITM.