Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... tarif notar
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

tarif notar

Urmeza sa inchei actele pt un credit prima casa,mi-ati putea spune cam unde ajung taxele percepute de notar in cazul acestui tip de credit,pt suma de 30000 euro si poate tariful sa difere in functie de notar?
mara_anda, utilizator