Forum Discuţii juridice Proprietate industrială şi ... drepturi de autor pentru opera lui Jean Paul Sartre, ...
Discuție deschisă în Proprietate industrială şi intelectuală. Adică mărci, invenţii, drept de autor şi altele

drepturi de autor pentru opera lui Jean Paul Sartre, piesa CU USILE INCHISE

caut un contact al agentului care se ocupa de drepturile de autor pentru aceasta piesa
Incercat sa aflati aceasta informatie de la Copyro (Societate de Gestiune a Drepturilor de Autor in domeniul Operelor Scrise), acesta fiind organismul abilitat sa colecteze si sa repartizeze drepturile patrimoniale de autor in domeniul operelor scrise.
www.avocatnet.ro/content/art...
[ link extern ]
L.C.