Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Concurs secretar U.A.T.
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Concurs secretar U.A.T.

Buna ziua!
Am rugamintea , dca stie cineva sa imi relateze care sunt cele mai frecvente subiecte sau intrebari ( la interviu ) la concursurile organizate de ANFP pentru concursul de secretar U.A.T.
Stiu ca difera in functie de bibliografie dar as dori sa stiu exact ceva exemple
Va multumesc!
subiectele nu au o anumita frecventa...
de obicei, ANFP da subiecte din raspunderea fp, sanctiuni si abateri.dar, asta nu e o regula, trebuie sa invatati toata bibliografia.succes.:)