Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Subiecte examen concurs promovare secretar
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Subiecte examen concurs promovare secretar

Daca stie cineva ce subiecte se dau la concursul pentru promovare pe postul de secretar oras ,l-as ruga sa-mi de-a niste exemple . Multumesc anticipat.
va intereseaza bibliografia pentru postul de secretar?
daca da, inspirati-va de pe site-ul A.N .F.P. ro -sectiunea concursuri functii de conducere
bafta!!!

Buna ziua, Va rog frumos sa ma ajutati, cine face subiectele pentru concursul de secretar primarie -comuna ?? Primarul comunei sau A.N.F.P.-ul ?? astept raspunsul d-voastra .

Comisia de concurs, din care fac parte atat reprezentanti ai primariei cat si ai ANFp-ului.
Concursul nu se tine la Bucuresti ,pentru posturile de conducere? Atunci cum sa faca subiectele cei din primarie ?
Chiar daca concursul se tine la Bucuresti, reprezentantii primariei in comisia de examen vor veni aici si fac subiectele, impreuna cu reprezentantii ANFP-ului.