Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... ajutor: cum dezactivez contul?
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

ajutor: cum dezactivez contul?

cum dezactivez contul?????ca imi umple mail-ul degeaba!!!ca de raspuns la intrebarile mele ....pauza!!!#-o
De ce spuneti ca nu ati primit raspuns la intrebarile dvs.? Care intrebari?
Ati pus o singura intrebare pe forum, la 24 iulie a.c., cea cu pensionarea, la care ati primit raspuns.
~ Conținut șters la cerere ~
Banuiesc ca va referiti la newsletters, acelea vin pe mail.

Daca nu doriti sa le mai primiti, este foarte simplu:
Sub numele dvs., adica unde scrie Bine ai venit luciivan scrie:

 Profilul meu / Status
 Date personale / Parola
 Mesaje private (0)
 Newsletter / Alerte forum

Faceti click pe Newsletter / Alerte forum si debifati toate cele 4 ''casute'' care va apar la Newsletters;
Newsletter Articole, Alerte Articole, Direct mailing, Newsletter Forum.

Nu veti mai primi mailuri care sa va anunte noutatile.