avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 381 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... ajutor: cum dezactivez contul?
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

ajutor: cum dezactivez contul?

cum dezactivez contul?????ca imi umple mail-ul degeaba!!!ca de raspuns la intrebarile mele ....pauza!!!#-o
Cel mai recent răspuns: Ares-3 , moderator 19:13, 27 Octombrie 2011
De ce spuneti ca nu ati primit raspuns la intrebarile dvs.? Care intrebari?
Ati pus o singura intrebare pe forum, la 24 iulie a.c., cea cu pensionarea, la care ati primit raspuns.
~ Conținut șters la cerere ~
Banuiesc ca va referiti la newsletters, acelea vin pe mail.

Daca nu doriti sa le mai primiti, este foarte simplu:
Sub numele dvs., adica unde scrie Bine ai venit luciivan scrie:

 Profilul meu / Status
 Date personale / Parola
 Mesaje private (0)
 Newsletter / Alerte forum


Faceti click pe Newsletter / Alerte forum si debifati toate cele 4 ''casute'' care va apar la Newsletters;
Newsletter Articole, Alerte Articole, Direct mailing, Newsletter Forum.

Nu veti mai primi mailuri care sa va anunte noutatile.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua - nu mai primesc newsletters de la avocatnet marial marial nu stiu ce s-a intimplat dar de aprox 2 saptamini nu mai primesc nimic de la dvs,am gresit cu ceva? maria (vezi toată discuția)
Am si eu o propunere - mail-uri de la avocatnet clase74 clase74 ce-ar fi daca ati grupa toate informatiile din cursul unei zile ( de fapt toate mail-urile) intr-unul singur, maxim 2 ( dimineata si seara, de exemplu) si nu ... (vezi toată discuția)
Informatii avocatnet elvira rosianu elvira rosianu nu mai stiu ce am gresit acum cateva luni, dar nu mai primesc comunicarile zilniice de la AvocatNet. ce trebuie sa fac pentru a primi automat pe e-mail ... (vezi toată discuția)