avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2115 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Iubitori de caini
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Iubitori de caini

Doresc sa deschid un topic pentru cei care iubesc aceste animale.
Discutiile pot fi informative si pot ajuta pe cei care au alaturi de ei astfel de animale, cainii.
Temele de discutie pot face referire la rase, comportament, dresaj, anunturi .
Nu cunosc daca mai exista un astfel de topic si rog administratorul sa ma indrume in cazul in care exista.
Pentru cei care doresc , pot fi un interlocutor destul de informat intrucat este un hobby al meu mai vechi.
Consider ca topicul poate descretii fruntile noastre , dupa orele multe acordate legislatiei.
Cel mai recent răspuns: Gabriela Monica Ionescu , Consultant fiscal 21:42, 9 Noiembrie 2011
Avand in vedere "specificul" forumului,nu mai are topicuri de genul celor precizate de dvs
Ramane ca administratorii forumului sa decida daca in ansamblul si categoriile forumului pot fi introduse si topicuri privitoare la problematica care va suscita dvs interesul
:offtopic: Interventie moderator:

Intrucat in acest forum exista deja un topic deschis cu acest subiect, va propun stimate @ovidiumarginean sa continuati discutia in acela.
Voi copia ceea ce ati postat aici si va asteptam in continuare cu alte postari. :)

www.avocatnet.ro/content/for...

Va multumesc pentru intelegere.
Seara frumoasa!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pentru iubitorii si mai ales, neiubitorii de catei ela david ela david Imi plac animalele. :)Am avut de-a lungul vietii atat ca si copil in casa parintilor mei, cat si ca adult la casa mea tot felul de animale: hamsteri, porcusori ... (vezi toată discuția)
De ce imi stergeti postarile? eu nu am dreptul la opinie? pe unii ... anatiti anatiti Dece imi stergeti postarile? Eu nu am dreptul la opinie? Pe unii ii lasati sa calce regulamentul si pe altii nu? Eu nu am calcat regulamentul ci am spus ca o ... (vezi toată discuția)
Unde se pot reclama montele ilegale intre caini fara pedigree ? andrei_sfnt andrei_sfnt Buna ziua, Din cate am studiat personal, imperecherea exemplarelor canine fara pedigree este ilegala din ianuarie 2015. Legea 258/2013, completare a ... (vezi toată discuția)