Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Iubitori de caini
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Iubitori de caini

Doresc sa deschid un topic pentru cei care iubesc aceste animale.
Discutiile pot fi informative si pot ajuta pe cei care au alaturi de ei astfel de animale, cainii.
Temele de discutie pot face referire la rase, comportament, dresaj, anunturi .
Nu cunosc daca mai exista un astfel de topic si rog administratorul sa ma indrume in cazul in care exista.
Pentru cei care doresc , pot fi un interlocutor destul de informat intrucat este un hobby al meu mai vechi.
Consider ca topicul poate descretii fruntile noastre , dupa orele multe acordate legislatiei.
Avand in vedere "specificul" forumului,nu mai are topicuri de genul celor precizate de dvs
Ramane ca administratorii forumului sa decida daca in ansamblul si categoriile forumului pot fi introduse si topicuri privitoare la problematica care va suscita dvs interesul
:offtopic: Interventie moderator:

Intrucat in acest forum exista deja un topic deschis cu acest subiect, va propun stimate @ovidiumarginean sa continuati discutia in acela.
Voi copia ceea ce ati postat aici si va asteptam in continuare cu alte postari. :)

www.avocatnet.ro/content/for...

Va multumesc pentru intelegere.
Seara frumoasa!