Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Instructiuni elevator
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Instructiuni elevator

buna ziua. va rog frumos sa ma ajutati, am nevoie de instructiuni proprii pentru elevator auto de 4 tone. Va multumesc anticipat.
Ares-3, moderator
Cei care cer instructiuni proprii pentru X meserie sau loc de munca, ar trebui sa stie ca doar prin copy/paste nu rezolva problema, deoarece fiecare loc de munca are riscurile lui, chiar daca se desfasoara aceeasi activitate/meserie
Pentru cei interesati exista siteul ' Sa ne usuram munca' unde gasiti toate instructiunile pe care le doriti
[ link extern ] ...