Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate sa nu uitam ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

sa nu uitam ...

Ce ar fi ca Printul Charles..sa fie regent in romania???:D
Nu ar fi ceva nou. Intodeauna am fost "pastoriti" de marile puteri pentru ca noi nu am fost si nu suntem inca in stare sa ne pastorim singuri.
@aricostel2006

In caz ca nu ati vazut, in Timp liber si ocupatii cu care il putem umple este un topic intitulat Sa mai si radem..., unde se potrivea de minune intrebarea dvs. :rolleyes: