Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Diminuare sold casa
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Diminuare sold casa

Am un sold in casa de 38000.ce operatiuni pot efectua in asa masura incât sa-mi diminuez soldul pana la limita maxima de 5000!!!!!!dar asta efectuându-se in baza unei legi.
va multumec foarte frumos
455 (daca aveti) puteti stinge cu 5311 pt soldul din casa, si nu tb platit impozit
lenuborsan a scris:

e bine.dar problema e ca nu am de unde sa-i arat.si nici sold de la 455 si 462 nu am.o alta optiune va rog din suflet.e o problema de gradul 0.

...doamna a mentionat deja ca nu are sold la 455 sau 462...