Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cum sa fac?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cum sa fac?

Buna ziua!Care sunt actele necesare?Sau care e legea pentru liber profesionist.vreau sa stiu toate demersurile .va multumesc
Buna ziua !
Va rog sa fiti mai explicit : ce va intereseaza mai exact , ce doriti sa faceti ?
rotarugeorgeta a scris:

Buna ziua!Care sunt actele necesare?Sau care e legea pentru liber profesionist.vreau sa stiu toate demersurile .va multumesc

Vedeti OUG nr.44/2008 - privind desfasurarea activitatilor economice de catre PFA, intreprinderile individuale si familiale