avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1133 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Codul muncii 2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Codul muncii 2011

Buna ziua! As avea nevoie de o informatie: unde as putea gasi documentele anexe codului muncii 2011. Editiile din librarii pe cate le-am gasit nu contin aceste informatii, iar pe internet am gasit o sursa contra cost, dar suma de peste 200 lei mi s-a parut exagerata. Multumesc!
Cel mai recent răspuns: inimadistrusa , utilizator 01:35, 14 Decembrie 2011
buna ziua, daca imi lasati un mesaj cu e-mailul dumneavoastra va trimit in format word codul muncii 2011 completat, cu toate modificarile aduse recent.
inimadistrusa a scris:

Buna ziua! As avea nevoie de o informatie: unde as putea gasi documentele anexe codului muncii 2011. Editiile din librarii pe cate le-am gasit nu contin aceste informatii, iar pe internet am gasit o sursa contra cost, dar suma de peste 200 lei mi s-a parut exagerata. Multumesc!


Il gasiti atasat la sectiunea documente utile ...
www.avocatnet.ro/content/con...

sau

www.avocatnet.ro/content/con...
Multumesc, dar pe linkul indicat am gasit doar ce aveam deja: codul muncii 2011 fara documente anexe .
inimadistrusa a scris:

Multumesc, dar pe linkul indicat am gasit doar ce aveam deja: codul muncii 2011 fara documente anexe .


Despre ce documente anexe este vorba? ... Codul Muncii nu are anexe ...
Este vorba de toate documentele pe care le folosim - legat de Codul muncii(contracte, adrese, adeverinte, foi de prezenta, fise de post, etc). Ma interesau mai ales cele modificate, in acest an.

Alte discuții în legătură

Model contract individual de munca valabil 2011 utc utc Buna ziua, Va rog, ma puteti ajuta cu un model CIM valbil 2011 cu modificarile aduse prin noul cod al muncii!!! Multumesc anticipat! (vezi toată discuția)
Articol 81 din codul muncii bmgabriela bmgabriela Va rog sa imi spuneti care articol se refera la cim-ul determinat incheiat din diverse motive(cresterea temporara a a ctivitatii, inlocuirea unei persoane, ... (vezi toată discuția)
Regulament ordine interioara adax adax Buna ziua, Va rog daca ma puteti ajuta cu un model Regulament Intern. Va multumesc (vezi toată discuția)