Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Codul muncii 2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Codul muncii 2011

Buna ziua! As avea nevoie de o informatie: unde as putea gasi documentele anexe codului muncii 2011. Editiile din librarii pe cate le-am gasit nu contin aceste informatii, iar pe internet am gasit o sursa contra cost, dar suma de peste 200 lei mi s-a parut exagerata. Multumesc!
buna ziua, daca imi lasati un mesaj cu e-mailul dumneavoastra va trimit in format word codul muncii 2011 completat, cu toate modificarile aduse recent.
inimadistrusa a scris:

Buna ziua! As avea nevoie de o informatie: unde as putea gasi documentele anexe codului muncii 2011. Editiile din librarii pe cate le-am gasit nu contin aceste informatii, iar pe internet am gasit o sursa contra cost, dar suma de peste 200 lei mi s-a parut exagerata. Multumesc!

Il gasiti atasat la sectiunea documente utile ...
www.avocatnet.ro/content/con...

sau

www.avocatnet.ro/content/con...
Multumesc, dar pe linkul indicat am gasit doar ce aveam deja: codul muncii 2011 fara documente anexe .
inimadistrusa a scris:

Multumesc, dar pe linkul indicat am gasit doar ce aveam deja: codul muncii 2011 fara documente anexe .

Despre ce documente anexe este vorba? ... Codul Muncii nu are anexe ...
Este vorba de toate documentele pe care le folosim - legat de Codul muncii(contracte, adrese, adeverinte, foi de prezenta, fise de post, etc). Ma interesau mai ales cele modificate, in acest an.