Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... MODEL CONTRACT INDIVIDUAL DE MUNCA VALABIL 2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

MODEL CONTRACT INDIVIDUAL DE MUNCA VALABIL 2011

Buna ziua,
Va rog, ma puteti ajuta cu un model CIM valbil 2011 cu modificarile aduse prin noul cod al muncii!!!
Multumesc anticipat!
Salut. Eu folosesc modelul de pe site-ul asta: [ link extern ] /
(scuze ca nu l-am pus direct aici, dar nu am cum sa-l atasez)
Un model de c.i.m. il gasiti si in sectiunea Documente Utile
www.avocatnet.ro/content/con...