Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... salar grefier arhivar
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

salar grefier arhivar

Stie cineva care este salariul unui grefier arhivar treapta I sau treapta II.
Astept urgent raspunsuri. Multumesc mult.
si eu sunt interesata de salariile grefierilor arhivari. si daca stie cineva si care este salariul unui grefier arhivar debutant. multumesc mult
din cate stiu eu pentru debutanti cu studii medii este 800 primele 6luni pana la ex de definitivat. urmand sa creasca pana la 1100 la implinirea unui 1an vechime de aici nu mai stiu.
merci, 800 e salariu care il iei in mana? si e diferit salariu daca esti grefier la judecatorie sau la curtea de apel?
la curte se salariul mai mare decat cel de la judecatorie cu 7% sau 10%, dupa noua lege de salarizare nu mai stiu sigur
cei 800 lei reprezinta salariu net? as mai avea o intrebare, daca prinzi un post pe perioada determinata, ce se intampla cu tine dupa ce se termina perioada, te da afara?