Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cumul functii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cumul functii

sunt secretar sef la o scoala care a fost centru bugetar. din inertie si pentru ca nu are cine face, lucrez tot ca secretar, cu 1/2 norma si la o gradinita cu program prelungit - 22 - angajati, cu contract de munca cu norma partiala. gradinita a apartinut de centrul bugetar, iar din septembrie are personalitate juridica si a cerut aprobare pentru post, dar nu o are inca, insa lucrarile de salarizare si personal eu le-am facut. ma intereseaza ce sporuri mi se cuvin ( am spor de stabilitate si spor de vechime) la aceasta norma cumulata.
emiliamarin, utilizator