Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... FISA DE POST ACTUALIZATA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

FISA DE POST ACTUALIZATA

Imi puteti va rog Trimite Fisa postului PENTRU analist Servicii clienti (241922) si de asemenea CE mesaj pOT specifica ceea PENTRU CE acum numim "manager de cont".

fis postului dse realizeaza in functie de atributiile concrete ale angajatului. ...in rest nu inteleg la ce mesaj va referiti.....de , fapt nu cred ca intelege cineva ceva dintr-o exprimare de genul

asemenea CE mesaj pOT specifica ceea PENTRU CE acum numim "manager de cont".

Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/for...
buna seara !! A dori si eu fisa postului pentru :
-Analist servicii client
-analist financiar
-inginer economist
-proiectant inginer energetician
Adresa de mail baydaniella@yahoo.com
Va multumesc