avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 743 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... FISA DE POST ACTUALIZATA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

FISA DE POST ACTUALIZATA



Imi puteti va rog Trimite Fisa postului PENTRU analist Servicii clienti (241922) si de asemenea CE mesaj pOT specifica ceea PENTRU CE acum numim "manager de cont".

Cel mai recent răspuns: baydaniella , utilizator 22:39, 3 Octombrie 2012
fis postului dse realizeaza in functie de atributiile concrete ale angajatului. ...in rest nu inteleg la ce mesaj va referiti.....de , fapt nu cred ca intelege cineva ceva dintr-o exprimare de genul


asemenea CE mesaj pOT specifica ceea PENTRU CE acum numim "manager de cont".



Citeste mai mult: www.avocatnet.ro/content/for...
buna seara !! A dori si eu fisa postului pentru :
-Analist servicii client
-analist financiar
-inginer economist
-proiectant inginer energetician
Adresa de mail baydaniella@yahoo.com
Va multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fisa post - inginer proiectant energetician AndreeaCristina86 AndreeaCristina86 Buna ziua! Am si eu nevoie urgent de o fisa de post va rog mult. inginer proiectant energetician (vezi toată discuția)
Cereri fise de post Daniela2172 Daniela2172 pentru toti cei care cereti fise de post trimiteti-mi adresele de email si ce fisa vreti si va transmit tot ce am. (vezi toată discuția)
Fisa post - mai multe SilviuB SilviuB Daca cineva are din intamplare si este dragut sa ma ajute si pe mine cu fisa de post a 3 functii + activitatiile pe care trebuie sa le desfasoare cele 5 ... (vezi toată discuția)