Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa post - inginer proiectant energetician
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa post - inginer proiectant energetician

Buna ziua! Am si eu nevoie urgent de o fisa de post va rog mult. inginer proiectant energetician
Acest utilizator, inspector inn resurse umane, s-a pus la dispozitia la adresa sa de email pentru a preda fise postului tuturor utilizatori de avocatnet: www.avocatnet.ro/content/uti...
Vedeti aici: www.avocatnet.ro/content/for...
alvarolipo a scris:

Acest utilizator, inspector inn resurse umane, s-a pus la dispozitia la adresa sa de email pentru a preda fise postului tuturor utilizatori de avocatnet: www.avocatnet.ro/content/uti...
Vedeti aici: www.avocatnet.ro/content/for...

Multumesc.