avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1784 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa post - inginer proiectant energetician
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa post - inginer proiectant energetician

Buna ziua! Am si eu nevoie urgent de o fisa de post va rog mult. inginer proiectant energetician
Cel mai recent răspuns: Iulian MANEA , Contabil 00:17, 15 Mai 2011
Acest utilizator, inspector inn resurse umane, s-a pus la dispozitia la adresa sa de email pentru a preda fise postului tuturor utilizatori de avocatnet: www.avocatnet.ro/content/uti...
Vedeti aici: www.avocatnet.ro/content/for...
alvarolipo a scris:

Acest utilizator, inspector inn resurse umane, s-a pus la dispozitia la adresa sa de email pentru a preda fise postului tuturor utilizatori de avocatnet: www.avocatnet.ro/content/uti...
Vedeti aici: www.avocatnet.ro/content/for...


Multumesc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fisa de post actualizata MIHAELA NICULESCU MIHAELA NICULESCU Imi puteti va rog Trimite Fisa postului PENTRU analist Servicii clienti (241922) si de asemenea CE mesaj pOT specifica ceea PENTRU CE acum numim \"manager ... (vezi toată discuția)
Demers pentru a ma autoriza ca persoanã fizicã ekaterina ekaterina Buna ziua, Lucrez la o firmă în departamentul de resurse umane. Ce trebuie să fac pentru a mă autoriza ca persoană fizică în domeniul - resurse ... (vezi toată discuția)
Fisa post inginer economist in domeniul mecanic tanasieadriana tanasieadriana Fisa post inginer economist in domeniul mecanic Rog model fisa postului inginer economist Multumesc anticipat! (vezi toată discuția)