Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... taxa poluare model intampinare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

taxa poluare model intampinare

Buna ziua.In 2008 am cumparat un autotuirism si pentru a o inscrie am platit taxa de poluare.In 2011 am deschis actiune si tribunalul mi-a dat castig la cauza .Finantele au facut recurs la curte.Rugamintea mea este sa-mi dati si mie un model de intimpinare sa o depun la curte.Mentionez ca eu am actionat in instanta Administratia finantelor ,iar recursul la facut DGFP.Va multumesc

Buna ziua.Am cumparat un autotuirism si pentru a o inscrie am platit taxa de poluare.In 2012 am deschis actiune si tribunalul mi-a dat castig la cauza .Finantele au facut recurs la curte.Rugamintea mea este sa-mi dati si mie un model de intimpinare sa o depun la curte.Mentionez ca eu am actionat in instanta Administratia finantelor ,iar recursul la facut DGFP.Va multumesc