Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... pentru recurs se va face un nou contract cu avocatul ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

pentru recurs se va face un nou contract cu avocatul pentru prezentarea an instanta?

am avut un proces cu fostul angajator si am fost reprezentat an instanta de un avocat,sa respins actiunea ca fiind nefondata si vreau sa fac recurs pentru ca angajatorul nu a adus absolut nici o proba din cele pe care i le-am cerut.A-si vrea sa stiu daca la recurs trebuie sa mai platesc anca o data onorariul avocatului?Va multumesc.
in principal, da