Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... De unde aflu fisa postului?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

De unde aflu fisa postului?

Buna seara
va rog daca puteti sa imi spuneti de unde aflu fisa postului pentru Cod Cor 331309.Va multumesc
este fisa postului pentru contabil?
Cod Cor 331309- este referent contabil intr-adevar..

intrati aici si veti gasi cam 2-3 modele fisa postului pentru contabil [ link extern ]