Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cod COR 2013
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cod COR 2013

Buna ziua, as dori sa va întreb in cazul personalului contractual dintr o instituție pubica de stat avand funcțiile de referenti de specialitate sau inspectori de specialitate pe diverse grade precum si referenti cu studii medii ce cod COR au?
C.O.R nu cuprinde si treptele sau gradele profesionale ale functiilor mentionate de dvs ... pentru referent studii medii codul COR este 331309
Si pentru inspector de specialitate studii superioare care este codul COR
Inspector de specialitate - singur - nu are cod COR ... vedeti aici codurile care va intereseaza pe diverse domenii de activitate
[ link extern ]