avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 991 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... ajutor! Intreprindere individuala - relatii publice
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

ajutor! Intreprindere individuala - relatii publice

am terminat asministratie publica . vreau sa-mi spuneti daca pot sa-mi deschid o intreprindere individuala pe codul caen 7021- activitati in domeniul relatiilor publice . odata deschisa i. i. , pot sa angajez un alt domeniu de activitate respectiv codul 7112- activitati de inginerie si consultanta tehnica? in condiitile in care domeniul principal de activitate este altul.
Cel mai recent răspuns: Georgeta Anghel (Rusu) , Avocat 12:39, 27 Noiembrie 2011
Puteti desfasura toate activitatile mentionate ca obiect principal si ca obiect secundar, cu conditia sa le autorizati

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pot trece activitate secundara cod caen 7111 si sa fac proiecte de constructii civile, avand i.i. ? dan.b dan.b Pot trece activitate secundara cod Caen 7111 si sa fac proiecte de constructii civile, avand I.I. ? Am infiintata o intreprindere individuala cu cod Caen ... (vezi toată discuția)
Rog ajutor Popa Ioan Popa Ioan bună ziua .. intenţionez sa-deschid o intreprindere individuală. cu diploma în administratie publică, pot sa-mi activez codul caen 7021? deasemenea, ... (vezi toată discuția)
Activitate domeniu secundar cateldestept cateldestept Pot desfasura activitatea 7112-Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea, aflata in domeniul secundar, daca nu este autorizata conform ... (vezi toată discuția)