Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... ajutor! Intreprindere individuala - relatii publice
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

ajutor! Intreprindere individuala - relatii publice

am terminat asministratie publica . vreau sa-mi spuneti daca pot sa-mi deschid o intreprindere individuala pe codul caen 7021- activitati in domeniul relatiilor publice . odata deschisa i. i. , pot sa angajez un alt domeniu de activitate respectiv codul 7112- activitati de inginerie si consultanta tehnica? in condiitile in care domeniul principal de activitate este altul.
Puteti desfasura toate activitatile mentionate ca obiect principal si ca obiect secundar, cu conditia sa le autorizati