avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1752 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... rog ajutor
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

rog ajutor

bună ziua .. intenţionez sa-deschid o intreprindere individuală. cu diploma în administratie publică, pot sa-mi activez codul caen 7021? deasemenea, dechisa intreprinderea inidviduală, apoi pot sa-mi angajez pe cineva cu studii tehnice , ingineresti pentru activarea codului caen 7112? vă mulţumesc anticipat....
Cel mai recent răspuns: George David , Contabil 15:23, 22 Noiembrie 2011
DA.
@papaioan:
Trebuie sa va autorizati de la inceput pe cele 2 coduri CAEN.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ajutor! intreprindere individuala - relatii publice Popa Ioan Popa Ioan am terminat asministratie publica . vreau sa-mi spuneti daca pot sa-mi deschid o intreprindere individuala pe codul caen 7021- activitati in domeniul ... (vezi toată discuția)
Infiintare intreprindere individuala gufisor gufisor Buna ziua, tatal meu detine un spatiu construit pentru locuit si dotat pentru sala fitness, cabinet masaj, piscina acoperita, sauna si jacuzzi. 1. Pot ... (vezi toată discuția)
Pot trece activitate secundara cod caen 7111 si sa fac proiecte de constructii civile, avand i.i. ? dan.b dan.b Pot trece activitate secundara cod Caen 7111 si sa fac proiecte de constructii civile, avand I.I. ? Am infiintata o intreprindere individuala cu cod Caen ... (vezi toată discuția)