Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... rog ajutor
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

rog ajutor

bună ziua .. intenţionez sa-deschid o intreprindere individuală. cu diploma în administratie publică, pot sa-mi activez codul caen 7021? deasemenea, dechisa intreprinderea inidviduală, apoi pot sa-mi angajez pe cineva cu studii tehnice , ingineresti pentru activarea codului caen 7112? vă mulţumesc anticipat....
DA.
@papaioan:
Trebuie sa va autorizati de la inceput pe cele 2 coduri CAEN.