Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... care-i intelesul... (Mingea Avocatnet.ro)
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

care-i intelesul... (Mingea Avocatnet.ro)

" Mingiea Avocat.ro" ,cu asuzele de rigoare si cum se transmite mai departe.Fac aceasta intrbare ,primind un mesaj de acordare puntaj ,cu conditia de a transmite mai departe si incercand am fost avertizat ca nu pot pentru cei din avocat.ro. D E C I ... ,DACA DORITI LAMURITI-MA. Multumesc !=D>
Este un joc al comunitatii, nu stiu cine v-a ''avertizat'' ca nu o puteti trimite utilizatorilor forumului :)

Regulamentul e simplu: primesti, pasezi in maxim o ora - castigi 5 aplauze. Nu pasezi in maxim o ora, mingea pleaca singura mai departe la un alt membru al comunitatii, ales aleator.

www.avocatnet.ro/content/fun...

Faceti click pe link, o sa-i vedeti traseul.

in spatiul care se deschide cand apasati " trimite mai departe", tastati nume de utilizator din forum caruia vreti sa-i trimiteti ( ex taur36). Daca nu puteti trimite, inseamna ca userul a mai primit azi mingea si va trebui sa alegeti altul
va multumesc la amandoi. multa sanatate.