Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cand se platesc pensiile?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cand se platesc pensiile?

buna ziua,
as dori sa ma lamuriti intr-o privinta ce-as putea face,unde ar trebui sa ma adresez?!
-am primit decizia de pensionare luna aceasta,dar nu si banutii posta a distribuit deja banii ptr luna in curs la toti vecinii mai putin persoana in cauza,
-unde ar trebui sa intreb va rog?
multumesc!
Pensia si restantele se vor plati luna viitoare.