avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 577 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Am relansat prima pagina de forum
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Am relansat prima pagina de forum

www.avocatnet.ro/content/for...

Noul format contine

- cea mai recenta discutie din Forum
- editorii Avocatnet.ro va recomanda
- categorii forum pe un nou design, mai simplu
- avocatnet.ro va recomanda ( 5 discutii recomandate de catre editorii Avocatnet.ro)
- ultimele 5 discutii din forum
- ultimii 5 consultanti recomandati in forum
- primii 5 utilizatori cu cele mai multe mesaje scrise in forum in ultimele 24 de ore

Asteptam pareri si sugestii
PS: pentru moderatori si admini am adaugat optiunile de "sterge discutie", "lock / unlock discutie","trimite in prima pagina" (discutie recomandata) si in pagina de lista mesaje topic


Ultima modificare: Luni, 6 Octombrie 2008
pianistul, administrator
=D> Imi place foarte mult.
E mai usor de urmarit. =D>:yeah:
Am fost plecata si nu am avut timp sa vad toate modificarile.:coffee:

Felicitari pentru simplitate, dar mai ales pentru eficienta !
Ca sugestie,
in mod cert veti avea mai multi utilizatori si forumisti daca puneti pe site propriul dvs motor de cautare.
Se poate diversifica oferta cu rubrici de relaxare, umor, bancuri juridice noi divertisment, utilitare, gif-uri , screen-savere haioase, si multe alte.
Asteptam cu placere orice alte utilitati menite sa atraga un interes cat mai mare si cred ca merita sa doresc echipei un sincer succes in continuare !

Cu deosebita stima si apreciere

Av Ion Gabriel Anghelus

E interesant, simplu si... trebuie sa ma obisnuiesc! :D=D>
Putem schimba lucruri, daca e nevoie ;)
FELICITARI ! ! !
Este mult mai usor de urmarit in special ultimele subiecte postate.
=D>=D>=D>=D>=D>

Alte discuții în legătură

Cum vi se pare noua imagine avocatnet.ro? Alin Popescu Alin Popescu Am lansat astazi cateva modificari de imagine la Avocatnet.ro. Au aparut casete noi, atat in prima pagina, cat si in Forum. Forumurile recomandate sunt acum ... (vezi toată discuția)
Modificari 11 ianuarie 2010 pianistul pianistul Am relansat prima pagina de forum ( http://www.avocatnet.ro/content/forum ). Modificarile nu sunt finale si nici definitive, vom continua sa aducem ... (vezi toată discuția)
Modificari 8 iunie 2010 Alin Popescu Alin Popescu Incepand din aceasta seara, profilul de utilizator Avocatnet.ro a suferit niste mici modificari. Astfel, in locul listingului de mesaje scrise in forum pe care ... (vezi toată discuția)