Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Am relansat prima pagina de forum
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Am relansat prima pagina de forum

www.avocatnet.ro/content/for...

Noul format contine

- cea mai recenta discutie din Forum
- editorii Avocatnet.ro va recomanda
- categorii forum pe un nou design, mai simplu
- avocatnet.ro va recomanda ( 5 discutii recomandate de catre editorii Avocatnet.ro)
- ultimele 5 discutii din forum
- ultimii 5 consultanti recomandati in forum
- primii 5 utilizatori cu cele mai multe mesaje scrise in forum in ultimele 24 de ore

Asteptam pareri si sugestii
PS: pentru moderatori si admini am adaugat optiunile de "sterge discutie", "lock / unlock discutie","trimite in prima pagina" (discutie recomandata) si in pagina de lista mesaje topic

pianistul, administrator
felicitari pt noul look si pt agilitate.
este mai usor de urmarit si in plus chiar se simtea nevoia unei schimbari.
=D> =D> =D> =D> =D>
Ca orice lucru nou, aduce putin disconfort odata cu instalarea. Pe de alta parte multe schimbari sunt antrenante pentru spirit. Si avand in vedere ca devin dependent de avocatnet mi se pare normal sa-mi placa !... =D>
Felicitari !
Felicitari ! =D>