avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 540 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Am relansat prima pagina de forum
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Am relansat prima pagina de forum

www.avocatnet.ro/content/for...

Noul format contine

- cea mai recenta discutie din Forum
- editorii Avocatnet.ro va recomanda
- categorii forum pe un nou design, mai simplu
- avocatnet.ro va recomanda ( 5 discutii recomandate de catre editorii Avocatnet.ro)
- ultimele 5 discutii din forum
- ultimii 5 consultanti recomandati in forum
- primii 5 utilizatori cu cele mai multe mesaje scrise in forum in ultimele 24 de ore

Asteptam pareri si sugestii
PS: pentru moderatori si admini am adaugat optiunile de "sterge discutie", "lock / unlock discutie","trimite in prima pagina" (discutie recomandata) si in pagina de lista mesaje topic


Ultima modificare: Luni, 6 Octombrie 2008
pianistul, administrator
felicitari pt noul look si pt agilitate.
este mai usor de urmarit si in plus chiar se simtea nevoia unei schimbari.
=D> =D> =D> =D> =D>
Ca orice lucru nou, aduce putin disconfort odata cu instalarea. Pe de alta parte multe schimbari sunt antrenante pentru spirit. Si avand in vedere ca devin dependent de avocatnet mi se pare normal sa-mi placa !... =D>
Felicitari !
Felicitari ! =D>

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum vi se pare noua imagine avocatnet.ro? Alin Popescu Alin Popescu Am lansat astazi cateva modificari de imagine la Avocatnet.ro. Au aparut casete noi, atat in prima pagina, cat si in Forum. Forumurile recomandate sunt acum ... (vezi toată discuția)
Modificari 11 ianuarie 2010 pianistul pianistul Am relansat prima pagina de forum ( http://www.avocatnet.ro/content/forum ). Modificarile nu sunt finale si nici definitive, vom continua sa aducem ... (vezi toată discuția)
Modificari 8 iunie 2010 Alin Popescu Alin Popescu Incepand din aceasta seara, profilul de utilizator Avocatnet.ro a suferit niste mici modificari. Astfel, in locul listingului de mesaje scrise in forum pe care ... (vezi toată discuția)