Forum Discuţii juridice Achiziţii publice renuntarea ofertantului castigator
Discuție deschisă în Achiziţii publice

renuntarea ofertantului castigator

Buna ziua! Va rog sa-mi spuneti ce se intampla daca in cadrul unei licitatii publice deschise cu strigare, ofertantul care a castigat licitatia renunta ulterior la incheierea contractului de vanzare-cumparare. Cine va fi castigatorul licitatiei in aceasta situatie? Multumesc!
cel care s-a clasat pe locul 2 dintre ofertanti.