Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Este cineva din Timisoara pentru Admitere INM 2012 aug ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Este cineva din Timisoara pentru Admitere INM 2012 aug sau SNG ?

Buna ziua
Este cineva din Timisoara care vrea sa incerce anul viitor la INM sau SNG ?
Daca este cineva interesat eventual sa tinem legatura pe aceasta tema , inclusiv pentru pretestari (rationamente logice de anul viitor) sau poate sa studiem la biblioteca facultatii de drept UVT?
Multumesc
lauraluro a scris:

Buna ziua
Este cineva din Timisoara care vrea sa incerce anul viitor la INM sau SNG ?
Daca este cineva interesat eventual sa tinem legatura pe aceasta tema , inclusiv pentru pretestari (rationamente logice de anul viitor) sau poate sa studiem la biblioteca facultatii de drept UVT?
Multumesc

Eu sunt.