avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2031 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Este cineva din Timisoara pentru Admitere INM 2012 aug ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Este cineva din Timisoara pentru Admitere INM 2012 aug sau SNG ?

Buna ziua
Este cineva din Timisoara care vrea sa incerce anul viitor la INM sau SNG ?
Daca este cineva interesat eventual sa tinem legatura pe aceasta tema , inclusiv pentru pretestari (rationamente logice de anul viitor) sau poate sa studiem la biblioteca facultatii de drept UVT?
Multumesc
Cel mai recent răspuns: ashton , utilizator 19:05, 2 Decembrie 2011
lauraluro a scris:

Buna ziua
Este cineva din Timisoara care vrea sa incerce anul viitor la INM sau SNG ?
Daca este cineva interesat eventual sa tinem legatura pe aceasta tema , inclusiv pentru pretestari (rationamente logice de anul viitor) sau poate sa studiem la biblioteca facultatii de drept UVT?
Multumesc


Eu sunt.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Stiti cand se afiseasa lista participantilor la pretestarea inm 2011 ClydeS ClydeS M-am inscris la Univ D.Cantemir pt sustinerea testului de rationament logic inm 2011 si inca nu vad nicio afisare a repartitiei participantilor.Sunt eu prea ... (vezi toată discuția)
Anunt inm - pretestare avand ca obiect un test de verificare a rationamentului logic ContSters119945 ContSters119945 Nu stiu daca a mai fost postat, asa ca imi cer scuze daca exista un alt post cu privire la anuntul facut de INM. Mai jos am sa postez extracte din ... (vezi toată discuția)
A intrat cineva la magistratura dintre cei de pe aici??? mattei_d mattei_d Ati reusit sa intrati la magistratura?cum a fost?catati invatat?laudati-va aici ca sa stiu si eu ce am de facut in continuare. Sper ca acest subiect sa ne ... (vezi toată discuția)