Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Admitere INM
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Admitere INM

Are cineva idee daca au aparut cartile la civil pe noile modificari,unde se pot gasi(editura) in caz ca au aparut,si autorii de pe care ar trebui studiat?
Multumesc!
catalin1980 a scris:

Are cineva idee daca au aparut cartile la civil pe noile modificari,unde se pot gasi(editura) in caz ca au aparut,si autorii de pe care ar trebui studiat?
Multumesc!

Pana in prezent a aparut o singura carte la Editura Hamangiu a prof. Gabriel Boroi Curs de drept civil - partea generala. La finele lunii decembrie va mai aparea o carte a cunoscutului profesor in care vor fi dezbatute toate institutiile dreptului civil din perspectiva noului cod.
Cartile pot fi comandate de pe site-ul Editurii Hamangiu.