Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Bibliografie
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Bibliografie

Salut! Sunteti draguti sa-mi spuneti care e ultima aparitie a dl.-ui Boroi privind partea generala la civil?As vrea sa aleg corect cartea.
Multumesc.
Curs de drept civil. Partea generala. Editia a 2-a revizuita si adaugita. Autori: Gabriel Boroi si Carla Alexandra Anghelescu. Data aparitiei: 22 10 2012. Editura Hamangiu 2012. Pret 49,50 lei. Cand mai ai nevoie de carti de drept intra pe editura Hamangiu, au acolo un sistem de cautare foarte bun dupa titlu sau autor, au de asemenea noutati editoriale si carti in curs de aparitie. Daca iti faci cont si dai o casuta de e-mail te anunta cand apare ceva nou {indiferent ca ar fi editate de Hamangiu sau alte edituri} in domeniile de interes pe care le bifezi tu ca te-ar intereseaza si asa esti tot timpul la curent cu ce mai apare pe piata. Spor la invatat!