Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa poluare - Constanta
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa poluare - Constanta

Am platit taxa de poluare in august 2008 in valoare de 2689 lei si m-ar fi interesat un avocat din Constanta ce se ocupa cu recuperarea taxei respective, mentionez ca nu dispun de bani in momentul de fata si as dori ca plata onorariului sa o fac la data incasarii baniilor de la finante.
Greu credibil sa gasiti persoana specializata ,care sa aloce profesionalism si timp pentru ca sa va reprezinte si sa va apere interesele ,sub rezerva achitarii onorariului - in eventualitatea in care dvs va recuperati suma de la autoritati
Pentru problema dvs parcurgeti cu atentie Regulamentul forumului
Merita sa incercati, negociati .