Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... subiecte barou constanta
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

subiecte barou constanta

este raportul juridic civil de invatat pt examen? a-ti observat k tematica nu corespunde cu subiectele, in sensul k subiectele nu acopera tematica? ma poate lamuri cineva in acest sens? pana la urma cate probe vor fi, cate una pt fiecare disciplina? si cate subiecte la fiecare proba? va multumesc!
exact asa am facut si eu.. le-am pus pe hartie.. la brasov insa examenul la materia asta e oral... si se noteaza cu admis sau respins... nu poate fi atat de greu
buna... trimte-mi te rog pe rodion_grup@yahoo.com subiectele barou...
mersi anticipat....=D>