avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 791 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... COR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

COR

Cine cunoaste foarte bine COR, poate ma va putea ajuta.
Pentru muncitor necalificat care lucreaza in productie de pavele sau alte produse din beton si beton armat (obiecte design exterior, garduri, jardiniere din beton, rigole, borduri, etc) nu am idee care este codul ocupatiei, in afara de faptul ca trebuie sa fie in grupa 9.
Codul CAEN este 2361, fabricarea produselor din beton pentru contructii, daca ajuta cu ceva.

Alte discuții în legătură

Cod cor csillah csillah Buna ziua! In ce cod COR as putea integra un muncitor necalificat intr-o brutarie? Multumesc. (vezi toată discuția)
Incadrare in cor pentru un muncitor necalificat. MensiS MensiS Buna ziua. As avea si eu o nedumerire. Am o societate care se ocupa cu fabricarea mobilierului si trebuie sa angajez o persoana necalificata, dar cand vreau ... (vezi toată discuția)
Cod cor viorictin viorictin Buna ziua! Cum sa incadrez o persoana care va lucra intr-o vulcanizare auto.Are 10 clase si scoala profesionala,e calificat in meseria de strungar.Am cautat ... (vezi toată discuția)