Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... adresa de email garda financiara cluj?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

adresa de email garda financiara cluj?

stie cineva adresa de email de la garda financiara cluj?au asa ceva?
Garda Financiara Cluj, Piata Avram Iancu 19, Cluj-Napoca, 400117. Telefoane: 0264-592.706 / 0264-598.175
e-mail : gmcj@cluj.astral.ro
multumesc din suflet.