avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 945 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... reconstituire vechime
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

reconstituire vechime

unde poate sa se adreseze un fost anjajat a Fabricii de confectii Flacara din Cluj-Napoca, pentru a-si reconstitui vechimea, ca urmare a faptului ca a pierdut carnetul de munca.Are nevoie de datele privind vechimea , incadrarea sporurile pentru intocmirea dosarului de pensionare.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:32, 16 Ianuarie 2017
Luati legatura cu administratorul judiciar al societatii Jolidon Import Export SRL:

Cabinetul de Insolventa Minodora Letiția
Piața Avram Iancu, nr.15
Cluj-Napoca, RO
Tel/Fax: +4 0264 596 765
Email: cabinet@insolventageorgiu.ro

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Expediții camionaj si mecanizare cfr cluj gabicoman09 gabicoman09 Am lucrat la această societate între anii 1978-1996.Ma intereseaza unde pot face o cerere pentru o adeverință grupă munca pentru pensie. (vezi toată discuția)
Arhive carti de munca iulya_muzzy iulya_muzzy Buna. Am nevoie de o informatie. Unde as putea gasi arhiva cartilor de munca a unei societati care s-a desfiintat de cativa ani? Ma intereseaza incadrarea ... (vezi toată discuția)
Caut arhiva timb bucuresti ghinitamanole ghinitamanole am fost angajat in 1972 si ca tot omu vreau sa ies la pensie.. nu o gasesc nu dau de ea.. stie cineva de aceasta firma unde se gaseste arhiva? (vezi toată discuția)