Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... reconstituire vechime
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

reconstituire vechime

unde poate sa se adreseze un fost anjajat a Fabricii de confectii Flacara din Cluj-Napoca, pentru a-si reconstitui vechimea, ca urmare a faptului ca a pierdut carnetul de munca.Are nevoie de datele privind vechimea , incadrarea sporurile pentru intocmirea dosarului de pensionare.
Luati legatura cu administratorul judiciar al societatii Jolidon Import Export SRL:

Cabinetul de Insolventa Minodora Letiția
Piața Avram Iancu, nr.15
Cluj-Napoca, RO
Tel/Fax: +4 0264 596 765
Email: cabinet@insolventageorgiu.ro