avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 461 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Caut arhiva TIMB Bucuresti
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Caut arhiva TIMB Bucuresti

am fost angajat in 1972 si ca tot omu vreau sa ies la pensie.. nu o gasesc nu dau de ea.. stie cineva de aceasta firma unde se gaseste arhiva?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:28, 29 Septembrie 2023
Nu stiu ce inseamna timb,dar tb sa verificati daca societatea/intreprinderea la care faceti referire mai exista sau exista o persoana juridica ce a preluat-o sau este continuatoarea activitatii acesteia sau daca nu aveti date faceti o adresa catre institutia,ministerul unde era subordonata.
Incercati la Directia Muncicipiului Bucuresti a Arhivelor Nationale

Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: dmb.an@mai.gov.ro
TIMB = Trustul Instalatii Montaj din Bucuresti.

Contactati firma urmatoare, care este fostul santier Buzau al fostului TIMB.
SC INEL SA Buzau, Strada Unirii Nr.10, Buzau - Jud. Buzau
Telefon: 0238-718821, 0238-710753; Fax: 0238-718821
E-mail: inelec@upcmail.ro; alexandru.leca@inelsa.ro
Poate ei stiu mai multe.
va multumesc.. am incercat la buzau dar inca nu a venit nimic si am 2 saptamani... voi incerca si la cealalta firma multumesc
Salut, si incerc sa iau o adeverinta,
pot sa-ti las o adresa a firmei NIMB PIPERA care a preluat arhivele de la TIMB
Adresa: ªos. Vergului nr. 8, sector 2
Telefon: Tel. 021.255.12.60; 021.255.13.04; 0722.581.344; Fax 021.255.12.60
Email: nimbpipera@yahoo.com; nimbpipera@nimpipera.ro;
Orar: L-V: 8-16

Problema este, ca mi-au spus ca pot elibera adeverinta doar pentru perioada de 6 luni, restul ar fi la o alta firma care ar fi in insolventa, dar nu este de gasit persoana care detine arhivele
Nim - Promo Sa, Bucuresti
Strada: Str. Ajustorului Nr. 27-29, Sector 6,

Daca ai mai aflat informatii ramane sa mai vorbim

Alte discuții în legătură

Vechimea pentru pensie Adrianapavel Adrianapavel Tatal meu a lucrat la trust instalatii montaj Bucuresti IC M7 timp de 7 ani cartea de munca a ramas acolo din anul1969 pana in 1977 si nu stiu unde s a apelez ... (vezi toată discuția)
Trustul instalatii montaj bucuresti fratilaemilia fratilaemilia Am lucrat in anii 1972- 1974 la Trustu Instalatii Montaj Bucuresti si as dori sa ies la pensie caut arhivele, va rog sa ma ajutati (vezi toată discuția)
Buna ziua, pentru pensionare tatal meu are nevoie de o adeverinta ... IrinaVscu IrinaVscu Buna ziua, pentru pensionare tatal meu are nevoie de o adeverinta de la \"CCIB - AG Antrepriza instal montaj hidro\". Aveti cumva idee unde ma pot adresa? Am ... (vezi toată discuția)