Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, pentru pensionare tatal meu are nevoie de o ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, pentru pensionare tatal meu are nevoie de o adeverinta ...

Buna ziua, pentru pensionare tatal meu are nevoie de o adeverinta de la "CCIB - AG Antrepriza instal montaj hidro". Aveti cumva idee unde ma pot adresa? Am sunat la Arhivele Nationale si la cele ale Municipiului Bucuresti, insa fara succes.
Multumesc!
Incercati aici: NIMB PIPERA care a preluat arhivele de la TIMB
Adresa: Sos. Vergului nr. 8, sector 2
Telefon: Tel. 021.255.12.60; 021.255.13.04; 0722.581.344; Fax 021.255.12.60
Email: nimbpipera@yahoo.com; nimbpipera@nimpipera.ro;
Orar: L-V: 8-16
Informatii utile gasiti aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...
Multumesc! Vad pe listafirme ca firma este inchisa pe motiv de faliment.
In caz de faliment, arhiva se preda la Arhivele nationale din judet sau la o firma din judet specializata in arhivari de documente. Lichidatorul firmei stie ce s-a facut cu arhiva.