Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... restituire taxa de poluare
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

restituire taxa de poluare

am castigat la Instanta Slobozia restituirea taxei de poluare ,dar AFP Slobozia a facut recurs la Curtea de apel bucuresti termen 21.01 2012
as vrea sa ma indrume cineva despre cum trebuie sa fac intampinarea pentru acest recurs,de fapt ce trebuie sa mentionez pentru a se anula cererea de recurs AFP si a ramane definitiva restituirea taxei de poluare?
Rugam respectati Regulamentul formului si nu dechideti concomitent topicuri cu subiect identic
S-a raspuns la intrebarea dvs pusa in topicul anterior