Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Noi acte aditionale conf.noua versiune REVISAL?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Noi acte aditionale conf.noua versiune REVISAL?

Buna ziua,
conform noii versiuni a REVISAL s-au modificat multe din codurile si denumirile ocupatiilor.Este necesara actualizarea Fiselor de post si intocmirea unor noi Acte Aditionale la contractele individuale de munca precum si transmiterea acestora la ITM? Va multumesc.
Vedeti si aceasta discutie purtata pe acest subiect
www.avocatnet.ro/content/for...
Buna dimineata, multumesc pt.raspunsul dvs.,insa inteleg ca trebuie emise decizie colectiva sau decizii individuale in acest sens.Sau nu este obligatoriu? Oricum codul COR s-a schimbat automat in REVISAL.
Va multumesc.
Atentie la modificarile facute automat de catre versiunea 5.0.8 cu privire la codurile COR ... mai bine verificati-le .... da , trebuie emise decizii colectve sau individuale prin care se modificacodul COR al functiei prevazute in c.i.m.