avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1923 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general revisal nou
Discuție deschisă în Contabilitate în general

revisal nou

am inteles ca nu este obligatoriu de transmis datele la itm in varianta noua
o alta problema , du pa ce am instalat noua versiune ,la angajati , contracte imi apare ceva de genul : data la care se produce efecte:01.01.0001, ce inseamna asta , si chiar daca modific tot data asta imi apre
Cel mai recent răspuns: carsgp , utilizator 11:48, 11 Ianuarie 2012
BICOS a scris:

am inteles ca nu este obligatoriu de transmis datele la itm in varianta noua
o alta problema , du pa ce am instalat noua versiune ,la angajati , contracte imi apare ceva de genul : data la care se produce efecte:01.01.0001, ce inseamna asta , si chiar daca modific tot data asta imi apre


Am reinstalat versiunea noua ... si tot asa imi apare data 01.01.0001
CE e de facut?
si eu am aceeasi problema cand introduc data corecta mi se inchide revisalul ce e de facut nici nu ne lasa sa corectam pentru eu as face si manual la ficare angajat....

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

De ce cand modific salariul in revisal, suma cuvenita pentru sporul de vechime se modifica si la salariul anterior? raduemy raduemy Buna ziua. Am o problema in REVISAL si nu stiu cum sa o gestionez. Am salariati cu salarii negociate la care se aplica un spor de vechime in % in functie de ... (vezi toată discuția)
Trensmitere revisal magnectical magnectical Buna ziua. Cred ca am o problema cu revisalul nou. Am transmis la ITM contractele active si suspendate preluate prin versiunea 5.0.6., la inceputul lunii ... (vezi toată discuția)
Probleme cu preluarea bazei de date revisal modimpex modimpex buna seara! am urmatoarea problema cu care as dori sa ma ajutati: am preluat contabilitatea unei asociatii de formare profesionala de la vechea firma de ... (vezi toată discuția)