Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general revisal nou
Discuție deschisă în Contabilitate în general

revisal nou

am inteles ca nu este obligatoriu de transmis datele la itm in varianta noua
o alta problema , du pa ce am instalat noua versiune ,la angajati , contracte imi apare ceva de genul : data la care se produce efecte:01.01.0001, ce inseamna asta , si chiar daca modific tot data asta imi apre
BICOS a scris:

am inteles ca nu este obligatoriu de transmis datele la itm in varianta noua
o alta problema , du pa ce am instalat noua versiune ,la angajati , contracte imi apare ceva de genul : data la care se produce efecte:01.01.0001, ce inseamna asta , si chiar daca modific tot data asta imi apre

Am reinstalat versiunea noua ... si tot asa imi apare data 01.01.0001
CE e de facut?
si eu am aceeasi problema cand introduc data corecta mi se inchide revisalul ce e de facut nici nu ne lasa sa corectam pentru eu as face si manual la ficare angajat....