Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor salariul mediu brut utilizat pentru fundamentarea ...
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

salariul mediu brut utilizat pentru fundamentarea bugetului asigurarilor sociale de stat pe 2012

Stie cineva daca s-a stabilit si daca da, care este valoarea salariului mediu brut utilizat pentru fundamentarea bugetului asigurarilor sociale de stat pentru anul 2012?

In proiectul Legii bugetului asigurărilor sociale de stat pe anul 2012, la art.16, s-a stabilit ca salarial mediu brut utilizat la fundamentarea bugetului asigurărilor sociale de stat pe anul 2012 este de 2.117 lei.
multumesc!