Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit lista microintreprinderi
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

lista microintreprinderi

va rog frumos imi puteti da si mie cateva exemple de microintreprinderi care la inceput au avut pana in 9 angajati si cifra de afaceri pana in 100.000 de euro si dupa au depasit nr de angajati si cifra de afaceri?am nevoie de o microntreprindere pentru licenta..trebuie sa calculez impozitul pe profit si venit si trb sa fac o analiza intre cele 2 situatii..va rog frumos
Pentru a nu fi considerat reclama in forum raspunsul la aceasta intrebare, am sa va trimit un MP si voi inchide acest subiect.
Multumesc pentru intelegere.