Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CIM

Am nevoie de un contract de munca conducator auto si unul de lucrator comercial, ma poate ajuta cineva?
marea majoritate a c.i.m. folosite sunt tipizate ... in Sectiunea Documente Utile se gaseste un astfel de model de c.i.m.
www.avocatnet.ro/content/con...