Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... CEC-urile vechi, de 5 mii lei, mai valoreaza ceva?
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

CEC-urile vechi, de 5 mii lei, mai valoreaza ceva?

Buna ziua, am o intrebare:
Oare mai valoreaza ceva CEC-urile de economii, de 5.000 lei (atunci), acele CEC-uri vechi de pe vremea lui Ceausescu? Cam cat?
Dar avansul depus pentru auto Dacii atunci?

Multumesc mult
Pentru informatii, cel mai bine treceti pe la o sucursala a bancii si intrebati la ei.
Valoreaza 5.000 lei .....dar denominati, adica 0,5 lei